KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12868141
nr 1286 8141
Oidentifierad konstnär. Porträtt. Ej signerad. Olja på duk, 87x73 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 november 2019
kl 19:09:47
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr